Květen 2012

Evidence 2. díl

7. května 2012 v 21:45 | Lucka
Tak! Konečně! Je tu další - druhý díl Evidence. DOufám, že se vám bude líbit! Vím, že ho sem přidávám po trochu hodně dlouhé době, ale jinak to bohužel nešlo! :) Tak tedy příjemné čtení!!!


Sladkosti, mé radosti XD

6. května 2012 v 15:19 | Lucka
Sladkosti! Ty úplně miluji. Nejradši mám pendreky, žvíkačky a lízátka. Sladké a dlouhé pásky taky zbožňuju. Na mléčnou čokoládu se ale nic nevyšplhá!
Chtěla bych sem dát anketu, jaké sladkosti máte nejradši vy. A tady je pár povedených obrázků různých dobrůtek.PS: Jelikož je název tohoto blogu good-muffins, a to má něco společného se sladkostmi, tak jsem sem tento článek na téma týdne dala. JInak články na toto téma nepíšu! Usmívající se

PS 2: Vím, že má anketa hodně odpovědí, ale to nevadí. Sladkostí je mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, mnohem, atd. víc, než je odpovědí v anketě.

(Všímejte si ankety - kdo ví, třeba bude nějaké soutěž...) Je na prachy